تشدید اعمال فشارها بر عباس لسانی و خانواده اش

شنبه شانزدهم دی1385

بنا بر گزارشات رسیده از زندان مرکزی اردبیل آقای عباس لسانی در حالی پنجمین روز از اعتصاب غذای اش را سپری میکند که همچنان تحت انواع فشار ها و آزار و اذیت ها های دادستان کل استان و مسئولین زندان قرار دارد .

بنا بر منابع موثق از زندان مرکزی اردبیل وضعیت جسمی آقای لسانی در حال حاضر نا مطلوب است , وی هم اکنون در سلول انفرادی تحت انواع فشار و شکنجه های روحی و جسمی نگه داری می شود.

لسانی همچنین از بیماری های گوراشی و معده و همچنین درد دنده ها نیز رنج می برد که گفته می شود این بیماری ها در اثر شکنجه در طول دوران قبلی بازداشت وی می باشد.

از سوی دیگر، وزارت اطلاعات تهدید ها و فشار ها را بر خانواده ایشان خصوصا همسر وی افزوده است و به آنها مکرر گفته می شود که وضعیت عباس لسانی را در اختیار رسانه ها و فعالین حقوق بشری قرار ندهند در غیر اینصورت آنها را بازداشت خواهند کرد

ظاهرا" افشاگری های موجود در نامه های سرگشاده عباس لسانی به دادستان کل استان و مسئولین زندان و همچنین انعکاس آن در رسانه های و سایت های اینترنتی بیش از پیش سبب ناراحتی نیروهای امنیتی و مسئولان قضائی استان شده است.

از کلیه سازمان های حقوق بشری انتضار می رود تهدیدات و فشارها بر علیه این زندانی و خانواده اش را محکوم کنند و خواستار آزادی بی قید شرط او شوند.

 
Free counter and web stats Savalansei Posts Feed