ودود اسدی ممنوع الملاقات شده است

سه شنبه سوم مرداد 1385

گزارش ارسالی: آیدا خورمالی-ودود اسدی یکی از فعالین حرکت ملی آذربایجان که سه روز قبل از تظاهرات اردبیل درتاریخ 4/3/1385 بدنبال حمله مامورین به خانه دانشجویی اش همراه با دیگر همفکران خود بازداشت شده است درحال حاضر ممنوع الملاقات می باشد .

ودود در سال 1361 در شهر رشت و بعنوان فرزند اول عائله، در یک خانواده کارگری متولد شده است. او درحال حاضر دانشجوی مقطع لیسانس رشته زمین شناسی دانشگاه آزاد اردبیل می باشد.

بی شک ودود اسدی یکی از سخت کوشترین دانشجویان هویت طلب است. وی بعنوان دبیر انجمن اسلامی دانشگاه آزاد اردبیل دربرپائی مراسمهای فرهنگی مختلف بخصوص مراسم گرامیداشت مقام استاد شهریار، انتشار نشریات متعدد به زبان تورکی من جمله نشریه پر محتوای سحر و برپائی تجمعات چندین هزار نفری دانشجویان دانشگاه آزاد اردبیل در خرداد ماه گذشته نقش بسزائی داشته است.

ودود به دلیل مقاومت در زندان اردبیل تحت شکنجه قرار گرفته و در تاریخ بیستم تیرماه به زندان تبریز منتقل گردیده و بعداز یک هفته بازجوئی و اذیت، مجددا به زندان اردبیل برگردانده شده است. مادر ودود اسدی مرحوم شده است و وی به عنوان فرزند اول خانواده عهده دار حمایت و نگهداری از یک برادر و دو خواهر کوچکتر از خود نیز می باشد.

جلال تقوی آزاد شد

جلال تقوی فعال حرکت ملی آذربایجان با قید وثیقه از زندان آزادشد.

 
Free counter and web stats Savalansei Posts Feed