اعلام زمان جلسه رسیدگی به پرونده­ی احمد حسن نژاد، روزنامه­نگار و وبلاگ­نویس تبریزی

يکشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱٣٨٨ - ۱۰ می ۲۰۰۹

اولین جلسه­ی دادگاه رسیدگی به پرونده­ی احمدحسن نژاد ارزیل، روزنامه­نگار و وبلاگ­نویس تبریزی یازدهم مردادماه برگزار می­شود.

حسن نژاد ارزیل، با بیان اینکه براساس ایلاغیه­ی رسیده بایستی یازدهم مردادماه ۸۸ در شعبه دوم دادگاه کیفری استان حضور یابد گفت: به دنبال چاپ خبر "کشف ۱۰۰۰ تن کنسانتره قاچاق مس سونگون در زنجان" در وبلاگ شخصی خود (مازار نیوز)، هجدهم مهرماه گذشته به کلانتری یازده تبریز احضار و از آنجا پرونده پس از طی مراحل قانونی به شعبه دوازده دادیاری تبریز انتقال یافت.

وی با اشاره به اینکه طی هفت ماه گذشته چندین بار جهت پاسخگویی به سوالات و طی مراحل تکمیل پرونده در شعبه دوازدهم دادیاری تبریز حاضر شده است گفت: با اتمام مراحل مقدماتی، اینک پرونده به شعبه دوم دادگاه کیفری استان انتقال یافته است.

این روزنامه­نگار تبریزی در خصوص شاکیان پرونده نیز گفت: مهندس نادر بهرامی فرماندار سابق شهرستان ورزقان و مهندس پارسا مجری مجتمع مس سونگون دو شاکی این پرونده هستند.

شایان ذکر است احمدحسن نژاد ارزیل از روزنامه­نگاران باسابقه تبریزی است که هم اکنون مسئولیت سرویس اجتماعی و اقتصادی ماهنامه تدبیر فردا را برعهده دارد.

منبع خبر : ورزقان نیوز

 
Free counter and web stats Savalansei Posts Feed