پلمپ چاپخانه و محلهای فروش پوسترهای تیم تراکتورسازی تبریز

پنجشنبه ۲۴ دی ۱٣٨٨ - ۱۴ ژانويه ۲۰۱۰
ساوالان سسی : چاپخانه و محلهای توزیع و فروش پوسترهای تبلیغاتی  تیم تراکتورسازی تبریز توسط ماموران اداره اماکن نیروی انتظامی پلمپ شد.

ماموران اداره اماکن نیروی انتطامی تبریز روز دوشنبه ۲۱ دی ۸۸ با مراجعه به لیتوگرافی و چاپخانه های عافیت و نگار و مغازه صوتی تصویری آذربایجان اقدام به پلمپ این اماکن نمودند.

پلمپ این اماکن بدنبال چاپ و انتشار پوستری با شعارهای ملی در حمایت از تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در شهرهای مختلف آذربایجان صورت می گیرد.

ماموران همچنین روز شنبه ۱۹ دی ۸۸ با مراجعه به مغازه صوتی تصویری آذربایجان، داود شیری صاحب مغازه را بازداشت و اقدام به تفتیش مغازه او و ضبط کیس کامپیوتر و پوسترهای تیم تراکتورسازی تبریز نموده اند.شیری پس از یک روز بازداشت به قید ضمانت از بازداشت آزاد شده است.

پلمپ مراکز چاپ و انتشار پوسترهای تیم تراکتورسازی تبریز و آزار و اذیت صاحبان آنها در حالی صورت می پذیرد که این پوسترها پس از کسب مجوز نشر از اداره ارشاد و باشگاه تراکتورسازی انتشار یافته بود

 مسابقات تیم تراکتورسازی تبریزدر ماههای اخیر به صحنه طرح مطالبات ملی و زبانی آذربایجانیها تبدیل گشته است و ماموران امنیتی سعی در محدود کردن بروز احساسات ملی آذربایجانیها پس از مسابقات این تیم را داشته اند. 

 
Free counter and web stats Savalansei Posts Feed